Lažybos sulėtina tempą

Visiems reikia rasti laiko atsipūsti ir užsiimti tuo, kas iš tikrųjų teikia malonumą. Toks atradimas gali greitai būti įgyvendintas – tam yra lažybos.

Netikėti atradimai

Galbūt skamba ir kiek keistai, bet jos ir yra tuo prasmingos, kad neįpareigoja užtrukti tam tikrą laiko tarpą. Galima žaisti tiek, kiek norisi, visiškai nejausti prisirišimo ar kartėlio. Tame ir yra didžiausias smagumas, kai žmones užvaldo lažybos.

Vieniems tai nutinka kas dieną, kitiems kur kas rečiau. Visgi nei vienu, nei kitu atveju nereikėtų kažkaip nerimauti – bet kuris variantas turėtų būti patikrintas. Patys geriausi dalykai ne visada taip paprastai užčiuopiami, nes kartais dėl to tenka gerokai pavargti. Šis suvokimas nė vieno neturėtų šokiruoti. Negi galėtų būti kažkaip kitaip? Tame yra didžiausia prasmė bei nepažintas smagumas.

Lažybos valdo

Drąsą veikti reiškia norą keistis. O kas, jei tai būtų lažybos. Visada verta išmėginti kažką naują. Tai reikia daryti net ir tuomet, kai jaučiama didelė baimė. Ji privalo būti įveikta. Kad tai padaryti, reikia ryžtingų veiksmų, išsivaduoti nuo snaudulio ar kartėlio. Šie jausmai – dažnai pasitaikantys, grasinantys pačiais baisiausiais dalykais.

Viskas, ką suvokiame, yra tiesa – lažybos gali greitai užvaldyti, nepaleisti, suturėti namuose ar sporto klube. Nei viena iš šių vietų nėra kažkuo bloga, kažkaip kenksminga. Laimė ateina pamažu, kai jos labai kantrai laukiama, tikimasi. Neverta laukti, nes laukimas nežada nieko gero, reikia stengtis, kai kiti nulenkia galvas, neprarasti pasitikėjimo. Gali pavydėti draugai, kolegos, bet gyvenimas visada tęsiasi. Suvokimas tyvuliuoja kaip bekraštis ežeras.

Laimė ateina

Niekada nereikėtų krimstis dėl vakar dienos, o pakelti galvą ir eiti pirmyn. Juk ne šiaip sau sakoma, kad šunys loja, kai karavanas eina. Reiškia, kad tik pirmyn. Net tada, kai nėra aiškiai suvokiama, žinoma ėjimo kryptis.

Lažybos kartais užklumpa netikėtai, pagauna kaip koks vagis iš už kampo. Tuomet norisi rėkti, mėginti atsilaikyti, bet to daryti nebūtina. Džiaugsmingi dalykai turėtų būti sutinkami atvira širdimi, be jokio dusulio ar pavydo.

Žmonės mėgsta praktikuoti, kad ir kas tai bebūtų verta leistis į naujus potyrius. Tas pasakytina ir apie kaimynus, bičiulius, visus aplinkui. Giliausi dalykai slepiasi ne paviršiuje, juos nereikia bijoti ištraukti į dienos šviesą, sušildyti ir priimti kaip savus, nepakeičiamus, savo kūno dalį, mintis.