Web hostingas pagal jūsų poreikius

Renkantis bet kokį daiktą ar paslaugą, visų pirmiausia mes turime aiškiai apsibrėžti savo pageidavimus ir poreikius. Tik viską išsiaiškinę iki galo, galime leistis į paieškas ir tikėtis, jog jos bus sėkmingos. Taigi, kaip ir renkantis bet kokią kitą paslaugą, taip ir ieškant hostingo tiekėjo savo interneto puslapiui, visų pirmiausia turite žinoti kelis aspektus apie būsimą ar esamą interneto svetainę, ir tik tuomet galėsite pasirinkti visus savo poreikius atitinkantį web hostingą. Toliau pateiksime kelis pagrindinius aspektus, į kuriuos reikėtų atkreiptį dėmesį.

Kokia bus jūsų interneto svetainė? Koks bus jos pobūdis ir turinys? Tai – klausimai, į kuriuos atsakyti reikėtų pirmiausiai. Jei planuojate sukurti nedidelės apimties internetinį tinklapį asmeniniais ar smulkaus verslo tikslais, jums galbūt nebus svarbi serverio talpa, siūlomas elektroninio pašto dėžučių skaičius, serverio greitis bei srautas. Tačiau jei planuojate į savo puslapį talpinti didelį kiekį viešai prieinamos informacijos ar kitų failų, tuomet jums vertėtų pasirinkti hostingo planą su didesniu duomenų srautu bei talpesniu serveriu.

Svarbus aspektas yra elektroninio pašto dėžučių skaičius. Dažniausiai baziniai interneto svetainės hostingo planai turi vos kelias el. pašto dėžutes. Jei jums reikalingas didesnis adresų skaičius, tuomet vertėtų rinktis variantą, kuris užtikrins neribojamą adresų skaičių. Jeigu norėsite nuolat administruoti ir atnaujinti savo interneto tinklapį, jums bus reikalinga prieiga prie serverio. Didesnieji hostingo paslaugų teikėjai turi eiliniams vartotojams patogius tinklapio administravimo įrankius, tad jei planuojate į savo puslapį kelti nuolat atnaujinamą informaciją, atidžiai pasidomėkite ir rinkitės jums patogiausią variantą.

Dar vienas svarbus aspektas – tai serverio greitis ir srauto kiekis. Dažniausiai serveriuose interneto greitis nėra ribojamas, tačiau jei pasirinksite patį pigiausią puslapio talpinimo variantą, jame gali būti ribojamas duomenų srautas, kurį viršijus, jūsų puslapis gali tapti neprieinamas arba jo veikimas tapti labai lėtas. Dėl to iš anksto numatykite ir paskaičiuokite būsimus interneto srautus. Serverio patikimumas šiuo atveju yra taip pat ganėtinai svarbus veiksnys. Tai ypač aktualu, kuomet jūsų tinklapis turi būti prieinamas visą parą ir veikti be trikdžių.

Galutinis ir dažnu atveju netgi lemiamas veiksnys yra paslaugų kaina. Įvertinus savo poreikius, reikėtų ieškoti optimaliausio varianto, kuris patenkintų visus jūsų ir jūsų tinklalapio lankytojų poreikius.